Gelişmiş Sınıflandırma Raporlaması

Veriket Raporlama arayüzü ile, bilgi güvenliği daha fazla insan odaklı hale geldiğinden, sınıflandırma olaylarını ve sınıflandırılmış verilerin ele alınmasını izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Veriket Raporlama, yönetim ve uyumluluk ekipleri için hayati bir bilgi sağlar ve kullanıcı davranışının daha gelişmiş analizini sağlar. Ayrıca, size üst düzey içgörü sağlamak ve güvenlik stratejinizi bildirmek için SIEM, İş Zekası ve gelişmiş tahmine dayalı analitik dahil olmak üzere çok çeşitli 3. taraf analiz araçlarıyla entegrasyon seçenekleri sunar.

Kapsama Göre Raporlama

Sınıflandırma Seviyesine Göre Raporlama

Politika Analizi

Kullanıcı Davranış Analizi

İstatistiksel Veri

Sınıflandırma değerlerinizi uyum ve yönetim ekiplerinize gösterin

Veriket Raporlama, her biri politika ve iş ihtiyaçlarınızı yansıtacak şekilde kolayca uyarlanabilen, yararlı gösterge tablosu görünümleri ve tam çözüm değerini gösteren raporlarla, hazır değeri göstermenize yardımcı olur.

Kapsamlı bir denetim veritabanı kullanarak uyumluluğu vurgulayın

Veriket Raporlama, güçlü bir analiz araç seti ile birlikte yapılandırılmış bir denetim veri tabanı sağlamak, mevcut durumun ve trendlerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesini ve gerektiği gibi daha ayrıntılı bilgi sağlama için detaya inme seçeneği, zengin ve etkin verileri kullanır.

Kullanıcı davranışınızı analiz edin

Sınıflandırıcı Raporlama’nın adli sorguları, alışılmadık kullanıcı davranışı gibi faktörleri ortaya çıkarmak ve ele almak, ayrıca davranış kalıplarını vurgulamak ve içeriden gelen tehditleri tanımlamak için zaman çizelgesi analizini kullanmak için temel verileri incelemenizi sağlar.

Raporlarınızı genişletin ve entegre edin

Bir denetim veritabanı, yapılandırılmış verileri SIEM ve tahmine dayalı analitik motorları gibi diğer analiz araçlarına kolayca çıkarmanızı sağlayan açık bir şema ile Sınıflandırıcı Raporlama Sisteminin çekirdeğini oluşturur.

Veriket
Raporlama Arayüzü

Anomali durumları tespit etmenize imkan tanır,

Tüm sistemlerinizdeki istatistiksel verilerinize göre takip ve iyileştirme olanakları sunar,

Domain ve Son Kullanıcı bazlı istatistiksel verileri sunarak bu alanlardaki zaafiyetlerinize dikkat çeker,

Sistemlerinizdeki dokümanlarınızın kritiklik durumlarına dair istatistiksel veriler sunarak, odak noktalarınızı doğru belirlemenize imkan tanır,

Bilgi Güvenliği politikalarınızı belirlerken/iyileştirirken önümüzü aydınlatacak veriler sunar.